Dětské nápady

Web pro děti. Zábava, hry a informace pro všechny.

Kalendář

Statistika

Toplist

TOPlist

Hry pro děti


V rubrice Hry pro děti bych vám ráda představila hry, které si můžou rodiče stáhnout bez obav z toho, že bych při jejich hraní stříkala krev a strašila nejrůznější monstra.


Jednoduchá hra pro malé děti, to je Kids Abacus. Co se naučí? "Vidět" čísla od 1 do 100. Budou si umět představit určitý počet. A samozřejmě si procvičí počítání. Prográmek je k dispozici zdarma ke stažení z tohoto odkazu a více informací se dozvíte např. zde. Je v angličtině, ale pro pochopení to vůbec nevadí. Uvidíte, že děti hře porozumí raz dva.
Posledni komentare
07.06.2016 21:36:29: Оболденная téma :-| ceska posta pujcky

Připravte dětem vlastní matematické pracovní listy. Plave vaše dítě v matice? Jednoduše s ním procvičte příklady, které se zrovna ve škole učí. Jednoduchý program zařídí vše potřebné.

Hra, kterou vám nabízíme, je zcela zdarma ke stažení a má pouhých 772 kB. Jmenuje se Ray's Letters and Numbers a spolu s myšákem se děti naučí základní anglická slovíčka.
Stačí kliknout na tento odkaz, kde se dozvíte víc informací.
Hru si můžete stáhnout z tohoto odkazu.
Posledni komentare
19.03.2016 02:01:00: Mluví objektivně smiley${1} Cubase sx free download
Klikněte na obrázek a vytiskněte si šablony na hraní piškvorek ve velikonočním duchu.
Posledni komentare
07.06.2016 19:43:30: Samozřejmě. Tak se stane. Můžeme popovídat na toto téma. Tady nebo v PM. :-( půjčka před výplatou na...

V rubrice Hry pro děti bych vám ráda představila hry, které si můžou rodiče stáhnout bez obav z toho, že bych při jejich hraní stříkala krev a strašila nejrůznější monstra. První hru, kterou jsem vybrala, se jmenuje Picture Shifter.
Posledni komentare
07.06.2016 19:28:33: tupě угар!!! super :-D pujcky online ihned nový jičín
 
Líbilo? Tak honem na další stránku!